LM2937IMP-3.3/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LM2937IMP-3.3/NOPB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LM2937IMP-3.3/NOPB
Proizvajalec N/A
Opis IC REG LIN 3.3V 400MA SOT223-4
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela LM2937IMP-3.3/NOPB Proizvajalec N/A
Opis IC REG LIN 3.3V 400MA SOT223-4 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 78487 pcs Podatkovni list
Kategorija Integriranih vezij (IC) Voltage Dropout (Max) 1V @ 50mA
Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (maks.) 26V Paket naprave za dobavitelja SOT-223-4
Serija - Zaščitne lastnosti Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer TO-261-4, TO-261AA
PSRR - Vrsta izhoda Fixed
Izhodna konfiguracija Positive Druga imena LM2937IMP-3.3/NOPBDKR
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 400mA SOT-223-4 Tok - Supply (Max) 1.25A
Trenutni - Quiescent (Iq) 2mA Trenutni - izhod 400mA
Nadzorne funkcije - Številka osnovnega dela LM2937
Podobni izdelki
  • del #:LM2937IMP-12
  • Proizvajalci:N/A
  • Opis:IC REG LINEAR 12V 400MA SOT223-4
  • Na zalogi:75133
  • del #:LM2937IMP-5.0
  • Proizvajalci:N/A
  • Opis:IC REG LINEAR 5V 400MA SOT223-4