Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > PMIC - LED Drivers > LM3502SQX-44/NOPB
LM3502SQX-44/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LM3502SQX-44/NOPB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LM3502SQX-44/NOPB
Proizvajalec N/A
Opis IC LED DRIVER RGLTR DIM 16WQFN
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela LM3502SQX-44/NOPB Proizvajalec N/A
Opis IC LED DRIVER RGLTR DIM 16WQFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5509 pcs Podatkovni list
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - napajanje (min) 2.5V
Napetost - napajanje (maks.) 5.5V Napetost - izhod 44V
Tip DC DC Regulator Topologija Step-Up (Boost)
Paket naprave za dobavitelja 16-WQFN (4x4) Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 16-WFQFN Exposed Pad
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število izhodov 2
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Notranja stikala Yes
Pogostost 1MHz Zatemnitev PWM
natančen opis LED Driver IC 2 Output DC DC Regulator Step-Up (Boost) PWM Dimming 750mA (Switch) 16-WQFN (4x4) Trenutni - izhod / kanal 750mA (Switch)