Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > PMIC - LED Drivers > LM3503SQ-25/NOPB
LM3503SQ-25/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LM3503SQ-25/NOPB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LM3503SQ-25/NOPB
Proizvajalec N/A
Opis IC LED DRIVER RGLTR DIM 16WQFN
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela LM3503SQ-25/NOPB Proizvajalec N/A
Opis IC LED DRIVER RGLTR DIM 16WQFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4502 pcs Podatkovni list
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - napajanje (min) 2.5V
Napetost - napajanje (maks.) 5.5V Napetost - izhod 25V