LM3671QTLX-1.8/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LM3671QTLX-1.8/NOPB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LM3671QTLX-1.8/NOPB
Proizvajalec N/A
Opis IC REG BCK 1.8V 0.6A SYNC 5DSBGA
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs
Product parameter
številka dela LM3671QTLX-1.8/NOPB Proizvajalec N/A
Opis IC REG BCK 1.8V 0.6A SYNC 5DSBGA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 82749 pcs Podatkovni list
Kategorija Integriranih vezij (IC) Voltage - Output (Min / Fixed) 1.8V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (Min) 2.7V
Napetost - Vhod (maks.) 5.5V Topologija Buck
Sinhronski usmerjevalnik Yes Paket naprave za dobavitelja 5-DSBGA (1.41x1.08)
Serija Automotive, AEC-Q100 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 5-WFBGA, DSBGA Vrsta izhoda Fixed
Izhodna konfiguracija Positive delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 35 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkcija Step-Down
Frekvenca - preklop 2MHz natančen opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.8V 1 Output 600mA 5-WFBGA, DSBGA
Trenutni - izhod 600mA
Podobni izdelki
  • del #:LM3671MFX-2.8
  • Proizvajalci:N/A
  • Opis:IC REG BUCK 2.8V 0.6A SYNC SOT23