LM3671TLX-1.875/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LM3671TLX-1.875/NOPB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LM3671TLX-1.875/NOPB
Proizvajalec N/A
Opis IC REG BUCK 1.875V 0.6A 5USMD
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs
Product parameter
številka dela LM3671TLX-1.875/NOPB Proizvajalec N/A
Opis IC REG BUCK 1.875V 0.6A 5USMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 94025 pcs Podatkovni list
Kategorija Integriranih vezij (IC) Voltage - Output (Min / Fixed) 1.875V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (Min) 2.7V
Napetost - Vhod (maks.) 5.5V Topologija Buck
Sinhronski usmerjevalnik Yes Paket naprave za dobavitelja 5-DSBGA (1.41x1.08)
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 5-WFBGA, DSBGA Vrsta izhoda Fixed
Izhodna konfiguracija Positive Druga imena LM3671TLX-1.875
LM3671TLX-1.875-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število izhodov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Funkcija Step-Down Frekvenca - preklop 2MHz
natančen opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.875V 1 Output 600mA 5-WFBGA, DSBGA Trenutni - izhod 600mA