LM3691TL-1.8/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LM3691TL-1.8/NOPB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LM3691TL-1.8/NOPB
Proizvajalec N/A
Opis IC REG BUCK 1.8V 1A SYNC 6-USMD
(v ameriških dolarjih)
250 pcs500 pcs1250 pcs
Product parameter
številka dela LM3691TL-1.8/NOPB Proizvajalec N/A
Opis IC REG BUCK 1.8V 1A SYNC 6-USMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 55719 pcs Podatkovni list
Kategorija Integriranih vezij (IC) Voltage - Output (Min / Fixed) 1.8V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (Min) 2.3V
Napetost - Vhod (maks.) 5.5V Topologija Buck