LM3691TLX-3.3/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LM3691TLX-3.3/NOPB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LM3691TLX-3.3/NOPB
Proizvajalec N/A
Opis IC REG BUCK 3.3V 1A SYNC 6USMD
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs
Product parameter
številka dela LM3691TLX-3.3/NOPB Proizvajalec N/A
Opis IC REG BUCK 3.3V 1A SYNC 6USMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 83395 pcs Podatkovni list
Kategorija Integriranih vezij (IC) Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (Min) 2.3V
Napetost - Vhod (maks.) 5.5V Topologija Buck
Sinhronski usmerjevalnik Yes Paket naprave za dobavitelja 6-DSBGA (1.5x1.3)
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-WFBGA, DSBGA Vrsta izhoda Fixed
Izhodna konfiguracija Positive delovna temperatura -30°C ~ 85°C (TA)
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkcija Step-Down
Frekvenca - preklop 4MHz natančen opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 1A 6-WFBGA, DSBGA
Trenutni - izhod 1A Številka osnovnega dela LM3691