Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Vgrajeni - Microcontrollers > LM3S101-IGZ20-C2T
LM3S101-IGZ20-C2T
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LM3S101-IGZ20-C2T z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LM3S101-IGZ20-C2T
Proizvajalec N/A
Opis IC MCU 32BIT 8KB FLASH 48VQFN
(v ameriških dolarjih)
2000 pcs
Product parameter
številka dela LM3S101-IGZ20-C2T Proizvajalec N/A
Opis IC MCU 32BIT 8KB FLASH 48VQFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 32641 pcs Podatkovni list
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V
Paket naprave za dobavitelja 48-VQFN (7x7) Hitrost 20MHz
Serija Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 100 Velikost RAM-a 2K x 8
Vrsta pomnilnika programa FLASH Velikost pomnilnika programa 8KB (8K x 8)
Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 48-VFQFN Exposed Pad Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število I / O 18
Velikost EEPROM - natančen opis ARM® Cortex®-M3 Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 100 Microcontroller IC 32-Bit 20MHz 8KB (8K x 8) FLASH 48-VQFN (7x7)
Podatkovni pretvorniki - Osnovna velikost 32-Bit
Core procesor ARM® Cortex®-M3 Povezovanje Microwire, SPI, SSI, UART/USART
Številka osnovnega dela LM3S101
Podobni izdelki
 RFQ
LM399AH#PBF Image
  • del #:LM399H/NOPB
  • Proizvajalci:N/A
  • Opis:IC VREF SHUNT 6.95V TO46-4