Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Vgrajeni - Microcontrollers > LM3S1960-IBZ50-A2
LM3S1960-IBZ50-A2
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LM3S1960-IBZ50-A2 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LM3S1960-IBZ50-A2
Proizvajalec N/A
Opis IC MCU 32BIT 256KB FLASH 108BGA
(v ameriških dolarjih)
184 pcs
Product parameter
številka dela LM3S1960-IBZ50-A2 Proizvajalec N/A
Opis IC MCU 32BIT 256KB FLASH 108BGA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5863 pcs Podatkovni list
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2.25 V ~ 2.75 V
Paket naprave za dobavitelja 108-BGA (10x10) Hitrost 50MHz
Serija Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 1000 Velikost RAM-a 64K x 8
Vrsta pomnilnika programa FLASH Velikost pomnilnika programa 256KB (256K x 8)
Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT Pakiranje Tray
Paket / primer 108-LFBGA Druga imena 296-25683
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 60 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM -
natančen opis ARM® Cortex®-M3 Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 1000 Microcontroller IC 32-Bit 50MHz 256KB (256K x 8) FLASH 108-BGA (10x10) Podatkovni pretvorniki -