Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Vgrajeni - Microcontrollers > LM3S1P51-IBZ80-C3T
LM3S1P51-IBZ80-C3T
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LM3S1P51-IBZ80-C3T z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LM3S1P51-IBZ80-C3T
Proizvajalec N/A
Opis IC MCU 32BIT 64KB FLASH 108BGA
Product parameter
številka dela LM3S1P51-IBZ80-C3T Proizvajalec N/A
Opis IC MCU 32BIT 64KB FLASH 108BGA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5425 pcs Podatkovni list
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.08 V ~ 3.6 V
Paket naprave za dobavitelja 108-BGA (10x10) Hitrost 80MHz
Serija Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 1000 Velikost RAM-a 24K x 8
Vrsta pomnilnika programa FLASH Velikost pomnilnika programa 64KB (64K x 8)
Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, POR, PWM, WDT Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 108-LFBGA Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število I / O 67
Velikost EEPROM - natančen opis ARM® Cortex®-M3 Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 1000 Microcontroller IC 32-Bit 80MHz 64KB (64K x 8) FLASH 108-BGA (10x10)