Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Vgrajeni - Microcontrollers > LM3S328-IQN25-C2T
LM3S328-IQN25-C2T
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LM3S328-IQN25-C2T z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LM3S328-IQN25-C2T
Proizvajalec N/A
Opis IC MCU 32BIT 16KB FLASH 48LQFP
(v ameriških dolarjih)
2000 pcs
Product parameter
številka dela LM3S328-IQN25-C2T Proizvajalec N/A
Opis IC MCU 32BIT 16KB FLASH 48LQFP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 27904 pcs Podatkovni list
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V
Paket naprave za dobavitelja 48-LQFP (7x7) Hitrost 25MHz
Serija Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 300 Velikost RAM-a 4K x 8
Vrsta pomnilnika programa FLASH Velikost pomnilnika programa 16KB (16K x 8)
Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 48-LQFP Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število I / O 28
Velikost EEPROM - natančen opis ARM® Cortex®-M3 Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 300 Microcontroller IC 32-Bit 25MHz 16KB (16K x 8) FLASH 48-LQFP (7x7)