Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Vgrajeni - Microcontrollers > LM3S5P31-IQC80-C0T
LM3S5P31-IQC80-C0T
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LM3S5P31-IQC80-C0T z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LM3S5P31-IQC80-C0T
Proizvajalec N/A
Opis IC MCU 32BIT 64KB FLASH 100LQFP
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela LM3S5P31-IQC80-C0T Proizvajalec N/A
Opis IC MCU 32BIT 64KB FLASH 100LQFP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 18430 pcs Podatkovni list
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.08 V ~ 1.32 V
Paket naprave za dobavitelja 100-LQFP (14x14) Hitrost 80MHz
Serija Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 5000 Velikost RAM-a 24K x 8
Vrsta pomnilnika programa FLASH Velikost pomnilnika programa 64KB (64K x 8)
Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 100-LQFP Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število I / O 67
Velikost EEPROM - natančen opis ARM® Cortex®-M3 Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 5000 Microcontroller IC 32-Bit 80MHz 64KB (64K x 8) FLASH 100-LQFP (14x14)