Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Vgrajeni - Microcontrollers > LM3S5R36-IQR80-C0
LM3S5R36-IQR80-C0
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LM3S5R36-IQR80-C0 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LM3S5R36-IQR80-C0
Proizvajalec N/A
Opis IC MCU 32BIT 256KB FLASH 64LQFP
(v ameriških dolarjih)
160 pcs
Product parameter
številka dela LM3S5R36-IQR80-C0 Proizvajalec N/A
Opis IC MCU 32BIT 256KB FLASH 64LQFP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 13057 pcs Podatkovni list
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.08 V ~ 1.32 V
Paket naprave za dobavitelja 64-LQFP (10x10) Hitrost 80MHz
Serija Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 5000 Velikost RAM-a 48K x 8
Vrsta pomnilnika programa FLASH Velikost pomnilnika programa 256KB (256K x 8)
Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT Pakiranje Tray
Paket / primer 64-LQFP Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število I / O 33
Velikost EEPROM - natančen opis ARM® Cortex®-M3 Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 5000 Microcontroller IC 32-Bit 80MHz 256KB (256K x 8) FLASH 64-LQFP (10x10)