Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Vgrajeni - Microcontrollers > LM3S8530-EQC50-A2
LM3S8530-EQC50-A2
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LM3S8530-EQC50-A2 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LM3S8530-EQC50-A2
Proizvajalec N/A
Opis IC MCU 32BIT 96KB FLASH 100LQFP
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela LM3S8530-EQC50-A2 Proizvajalec N/A
Opis IC MCU 32BIT 96KB FLASH 100LQFP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4606 pcs Podatkovni list
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2.25 V ~ 2.75 V
Paket naprave za dobavitelja 100-LQFP (14x14) Hitrost 50MHz
Serija Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 8000 Velikost RAM-a 64K x 8
Vrsta pomnilnika programa FLASH Velikost pomnilnika programa 96KB (96K x 8)
Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT Pakiranje Tray
Paket / primer 100-LQFP Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 105°C (TA) Število I / O 35
Velikost EEPROM - natančen opis ARM® Cortex®-M3 Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 8000 Microcontroller IC 32-Bit 50MHz 96KB (96K x 8) FLASH 100-LQFP (14x14)