Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Vgrajeni - Microcontrollers > LM3S8538-IQC50-A2T
LM3S8538-IQC50-A2T
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LM3S8538-IQC50-A2T z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LM3S8538-IQC50-A2T
Proizvajalec N/A
Opis IC MCU 32BIT 96KB FLASH 100LQFP
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela LM3S8538-IQC50-A2T Proizvajalec N/A
Opis IC MCU 32BIT 96KB FLASH 100LQFP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4912 pcs Podatkovni list
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2.25 V ~ 2.75 V
Paket naprave za dobavitelja 100-LQFP (14x14) Hitrost 50MHz
Serija Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 8000 Velikost RAM-a 64K x 8
Vrsta pomnilnika programa FLASH Velikost pomnilnika programa 96KB (96K x 8)
Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 100-LQFP Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število I / O 36
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM -
natančen opis ARM® Cortex®-M3 Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 8000 Microcontroller IC 32-Bit 50MHz 96KB (96K x 8) FLASH 100-LQFP (14x14) Podatkovni pretvorniki A/D 8x10b