Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Vgrajeni - Microcontrollers > LM3S9D92-IQC80-A2T
LM3S9D92-IQC80-A2T
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LM3S9D92-IQC80-A2T z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LM3S9D92-IQC80-A2T
Proizvajalec N/A
Opis IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100LQFP
Product parameter
številka dela LM3S9D92-IQC80-A2T Proizvajalec N/A
Opis IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100LQFP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4070 pcs Podatkovni list
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.235 V ~ 1.365 V
Paket naprave za dobavitelja 100-LQFP (14x14) Hitrost 80MHz
Serija Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 9000 Velikost RAM-a 96K x 8
Vrsta pomnilnika programa FLASH Velikost pomnilnika programa 512KB (512K x 8)
Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, POR, PWM, WDT Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 100-LQFP Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število I / O 65
Velikost EEPROM - natančen opis ARM® Cortex®-M3 Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 9000 Microcontroller IC 32-Bit 80MHz 512KB (512K x 8) FLASH 100-LQFP (14x14)