Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > PMIC - Napetost Reference > LM4040CIM3-10.0/NOPB
LM4040CIM3-10.0/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LM4040CIM3-10.0/NOPB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LM4040CIM3-10.0/NOPB
Proizvajalec N/A
Opis IC VREF SHUNT 10V SOT23-3
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela LM4040CIM3-10.0/NOPB Proizvajalec N/A
Opis IC VREF SHUNT 10V SOT23-3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 184759 pcs Podatkovni list
Kategorija Integriranih vezij (IC) Voltage - Output (Min / Fixed) 10V
Napetost - Vhod - Toleranca ±0.5%
Temperaturni koeficient 100ppm/°C Paket naprave za dobavitelja SOT-23-3
Serija - Referenčni tip Shunt
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Vrsta izhoda Fixed Druga imena LM4040CIM3-10.0/NOPBTR
LM4040CIM3100NOPB
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Hrup - 10Hz do 10kHz 180µVrms
Hrup - od 0.1Hz do 10Hz - Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Shunt Voltage Reference IC ±0.5% 15mA SOT-23-3
Trenutni - dobava - Trenutni - izhod 15mA