Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > PMIC - Napetost Reference > LM4040CIZ-10.0/NOPB
LM4040CIZ-10.0/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LM4040CIZ-10.0/NOPB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LM4040CIZ-10.0/NOPB
Proizvajalec N/A
Opis IC VREF SHUNT 10V TO92-3
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela LM4040CIZ-10.0/NOPB Proizvajalec N/A
Opis IC VREF SHUNT 10V TO92-3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 146240 pcs Podatkovni list
Kategorija Integriranih vezij (IC) Voltage - Output (Min / Fixed) 10V
Napetost - Vhod - Toleranca ±0.5%
Temperaturni koeficient 100ppm/°C Paket naprave za dobavitelja TO-92-3
Serija - Referenčni tip Shunt
Pakiranje Bulk Paket / primer TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA)
Vrsta izhoda Fixed Druga imena *LM4040CIZ-10.0/NOPB
LM4040CIZ100NOPB
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Hrup - 10Hz do 10kHz 180µVrms
Hrup - od 0.1Hz do 10Hz - Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Shunt Voltage Reference IC ±0.5% 15mA TO-92-3
Trenutni - dobava - Trenutni - izhod 15mA