Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > PMIC - Napetost Reference > LM4050BIM3-2.5
LM4050BIM3-2.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LM4050BIM3-2.5 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LM4050BIM3-2.5
Proizvajalec N/A
Opis IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-3
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 60868 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela LM4050BIM3-2.5 Proizvajalec N/A
Opis IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-3 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 60868 pcs Podatkovni list
Kategorija Integriranih vezij (IC) Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V
Napetost - Vhod - Toleranca ±0.2%
Temperaturni koeficient 50ppm/°C Paket naprave za dobavitelja SOT-23-3
Serija - Referenčni tip Shunt
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Vrsta izhoda Fixed Druga imena LM4050BIM3-2.5TR
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Hrup - 10Hz do 10kHz 41µVrms
Hrup - od 0.1Hz do 10Hz - Tip montaže Surface Mount
natančen opis Shunt Voltage Reference IC ±0.2% 15mA SOT-23-3 Trenutni - dobava -
Trenutni - izhod 15mA Trenutna - katoda 65µA