Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > PMIC - Napetost Reference > LM4050CEM3X-10/NOPB
LM4050CEM3X-10/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LM4050CEM3X-10/NOPB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LM4050CEM3X-10/NOPB
Proizvajalec N/A
Opis IC VREF SHUNT 10V SOT23-3
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela LM4050CEM3X-10/NOPB Proizvajalec N/A
Opis IC VREF SHUNT 10V SOT23-3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4354 pcs Podatkovni list
Kategorija Integriranih vezij (IC) Voltage - Output (Min / Fixed) 10V
Napetost - Vhod - Toleranca ±0.5%
Temperaturni koeficient 50ppm/°C Paket naprave za dobavitelja SOT-23-3