Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > PMIC - Napetost Reference > LM4128AQ1MF1.8/NOPB
LM4128AQ1MF1.8/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LM4128AQ1MF1.8/NOPB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LM4128AQ1MF1.8/NOPB
Proizvajalec N/A
Opis IC VREF SERIES 1.8V SOT23-5
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela LM4128AQ1MF1.8/NOPB Proizvajalec N/A
Opis IC VREF SERIES 1.8V SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 58233 pcs Podatkovni list
Kategorija Integriranih vezij (IC) Voltage - Output (Min / Fixed) 1.8V
Napetost - Vhod 2.2 V ~ 5.5 V Toleranca ±0.1%
Temperaturni koeficient 75ppm/°C Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5