Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > PMIC - Napetost Reference > LM4132CMF-1.8/NOPB
LM4132CMF-1.8/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LM4132CMF-1.8/NOPB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LM4132CMF-1.8/NOPB
Proizvajalec N/A
Opis IC VREF SERIES 1.8V SOT23-5
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela LM4132CMF-1.8/NOPB Proizvajalec N/A
Opis IC VREF SERIES 1.8V SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 60868 pcs Podatkovni list
Kategorija Integriranih vezij (IC) Voltage - Output (Min / Fixed) 1.8V
Napetost - Vhod 2.2 V ~ 5.5 V Toleranca ±0.2%
Temperaturni koeficient 20ppm/°C Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5
Serija - Referenčni tip Series
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer SC-74A, SOT-753
Vrsta izhoda Fixed Druga imena LM4132CMF-1.8/NOPBDKR
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Hrup - 10Hz do 10kHz -
Hrup - od 0.1Hz do 10Hz 170µVp-p Tip montaže Surface Mount
natančen opis Series Voltage Reference IC ±0.2% 20mA SOT-23-5 Trenutni - dobava 100µA
Trenutni - izhod 20mA Številka osnovnega dela LM4132
Podobni izdelki
  • del #:LM4132BQ1MFT2.5
  • Proizvajalci:N/A
  • Opis:PRECISION LOW DROPOUT VOLTAGE RE
  • Na zalogi:53759
  • del #:LM4132CMF-1.8
  • Proizvajalci:N/A