LMK62E2-156M25SIAT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LMK62E2-156M25SIAT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LMK62E2-156M25SIAT
Proizvajalec N/A
Opis LMK62XXX 5 X 3.2 MM 50 PPM 156M2
(v ameriških dolarjih)
250 pcs500 pcs1250 pcs
Product parameter
številka dela LMK62E2-156M25SIAT Proizvajalec N/A
Opis LMK62XXX 5 X 3.2 MM 50 PPM 156M2 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 33867 pcs Podatkovni list
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba 3.135 V ~ 3.465 V
Tip Clock Oscillator Paket naprave za dobavitelja 6-QFM (5x3.2)
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-SMD Module Druga imena 296-46901-2
LMK62E2-156M25SIAT-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Pogostost 156.25MHz
natančen opis Clock Oscillator IC 156.25MHz 6-QFM (5x3.2) Trenutni - dobava 95mA