LMS8117AMPX-1.8
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LMS8117AMPX-1.8 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LMS8117AMPX-1.8
Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 1.8V 1A SOT223
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 115285 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
2000 pcs
Product parameter
številka dela LMS8117AMPX-1.8 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 1.8V 1A SOT223 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 115285 pcs Podatkovni list
Kategorija Integriranih vezij (IC) Voltage Dropout (Max) 1.25V @ 1A
Voltage - Output (Min / Fixed) 1.8V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (maks.) 15V Paket naprave za dobavitelja SOT-223
Serija - Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer TO-261-4, TO-261AA
PSRR 60 ~ 75 dB (120Hz) Vrsta izhoda Fixed
Izhodna konfiguracija Positive Druga imena LMS8117AMPX-1.8TR
delovna temperatura 0°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 1A SOT-223
Tok - Supply (Max) 10mA Trenutni - Quiescent (Iq) 5mA
Trenutni - izhod 1A Nadzorne funkcije -