Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > LMZ12001TZX-ADJ/NOPB
LMZ12001TZX-ADJ/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LMZ12001TZX-ADJ/NOPB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LMZ12001TZX-ADJ/NOPB
Proizvajalec N/A
Opis DC DC CONVERTER 0.8-6V
(v ameriških dolarjih)
500 pcs
Product parameter
številka dela LMZ12001TZX-ADJ/NOPB Proizvajalec N/A
Opis DC DC CONVERTER 0.8-6V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 17715 pcs Podatkovni list
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 0.8 ~ 6 V
Napetost - Vhod (Min) 4.5V Napetost - Vhod (maks.) 20V
Tip Non-Isolated PoL Module Velikost / dimenzija 0.40" L x 0.39" W x 0.18" H (10.2mm x 9.9mm x 4.6mm)
Serija SIMPLE SWITCHER® Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-PMOD-7, Power Module Druga imena 296-39648-2
LMZ12001TZX-ADJ
LMZ12001TZX-ADJ-ND
LMZ12001TZX-ADJ/NOPB-ND
LMZ12001TZXADJNOPB
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število izhodov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Lastnosti UVLO Učinkovitost 92%
natančen opis Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.8 ~ 6 V 1A 4.5V - 20V Input Tok - izhod (maks.) 1A