LP2985AIM5X-1.8/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LP2985AIM5X-1.8/NOPB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LP2985AIM5X-1.8/NOPB
Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 1.8V 150MA SOT23-5
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela LP2985AIM5X-1.8/NOPB Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 1.8V 150MA SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 167313 pcs Podatkovni list
Kategorija Integriranih vezij (IC) Voltage Dropout (Max) 0.58V @ 150mA
Voltage - Output (Min / Fixed) 1.8V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (maks.) 16V Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5
Serija - Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Short Circuit
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer SC-74A, SOT-753
PSRR 45dB (1kHz) Vrsta izhoda Fixed
Izhodna konfiguracija Positive Druga imena 296-37593-1
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 150mA SOT-23-5 Tok - Supply (Max) 2.5mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 95µA Trenutni - izhod 150mA