LP3988ITLX-1.85/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LP3988ITLX-1.85/NOPB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LP3988ITLX-1.85/NOPB
Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 1.85V 150MA 5DSBGA
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela LP3988ITLX-1.85/NOPB Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 1.85V 150MA 5DSBGA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4720 pcs Podatkovni list
Kategorija Integriranih vezij (IC) Voltage Dropout (Max) 0.15V @ 150mA
Voltage - Output (Min / Fixed) 1.85V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (maks.) 6V Paket naprave za dobavitelja 5-DSBGA (1.41x1.08)
Serija - Zaščitne lastnosti Over Temperature, Short Circuit
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 5-WFBGA, DSBGA
PSRR 65dB ~ 45dB (1kHz ~ 10kHz) Vrsta izhoda Fixed
Izhodna konfiguracija Positive Druga imena LP3988ITLX-1.85
LP3988ITLX-1.85-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.85V 150mA 5-DSBGA (1.41x1.08)
Tok - Supply (Max) 200µA Trenutni - Quiescent (Iq) 120µA
Trenutni - izhod 150mA Nadzorne funkcije Enable, Power Good
Številka osnovnega dela LP3988
Podobni izdelki
 RFQ
 RFQ
  • del #:LP3990MF-1.2
  • Proizvajalci:N/A
  • Opis:IC REG LINEAR 1.2V 150MA SOT23-5