OPA2353UA/2K5
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi OPA2353UA/2K5 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela OPA2353UA/2K5
Proizvajalec N/A
Opis IC OPAMP GP 44MHZ RRO 8SOIC
(v ameriških dolarjih)
2500 pcs
Product parameter
številka dela OPA2353UA/2K5 Proizvajalec N/A
Opis IC OPAMP GP 44MHZ RRO 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 44661 pcs Podatkovni list
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba, enojna / dvojna (±) 2.5 V ~ 5.5 V, ±1.25 V ~ 2.75 V
Napetost - vhodni odmik 3mV Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC
Ubi stopnja 22 V/µs Serija MicroAmplifier™
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Vrsta izhoda Rail-to-Rail Druga imena 296-26259-2
OPA2353UA/2K5-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število vezij 2
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year)
Gain Bandwidth Product 44MHz natančen opis General Purpose Amplifier 2 Circuit Rail-to-Rail 8-SOIC
Trenutni - dobava 5.2mA Trenutni - izhod / kanal 40mA