REG1117A-1.8/2K5
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi REG1117A-1.8/2K5 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela REG1117A-1.8/2K5
Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 1.8V 1A SOT223-4
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela REG1117A-1.8/2K5 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 1.8V 1A SOT223-4 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 91317 pcs Podatkovni list
Kategorija Integriranih vezij (IC) Voltage Dropout (Max) 1.55V @ 1A
Voltage - Output (Min / Fixed) 1.8V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (maks.) 15V Paket naprave za dobavitelja SOT-223-4
Serija - Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer TO-261-4, TO-261AA
PSRR 62dB (120Hz) Vrsta izhoda Fixed
Izhodna konfiguracija Positive Druga imena 296-48648-6
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis Linear Voltage Regulator IC 1 Output 1A SOT-223-4 Trenutni - Quiescent (Iq) 10mA
Trenutni - izhod 1A Nadzorne funkcije -