REG113NA-2.5/250G4
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi REG113NA-2.5/250G4 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela REG113NA-2.5/250G4
Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 2.5V 400MA SOT23-5
(v ameriških dolarjih)
250 pcs
Product parameter
številka dela REG113NA-2.5/250G4 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 2.5V 400MA SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 48784 pcs Podatkovni list
Kategorija Integriranih vezij (IC) Voltage Dropout (Max) 0.41V @ 400mA
Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (maks.) 10V Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5
Serija - Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer SC-74A, SOT-753
PSRR 65dB (120Hz) Vrsta izhoda Fixed
Izhodna konfiguracija Positive delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 28 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 400mA SOT-23-5
Tok - Supply (Max) 1mA Trenutni - Quiescent (Iq) 500µA
Trenutni - izhod 400mA Nadzorne funkcije Enable