Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Logic - Gates in pretvorniki > SN74LVC2G32QDCURQ1
SN74LVC2G32QDCURQ1
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SN74LVC2G32QDCURQ1 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SN74LVC2G32QDCURQ1
Proizvajalec N/A
Opis IC GATE OR 2CH 2-INP US8
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs6000 pcs15000 pcs
Product parameter
številka dela SN74LVC2G32QDCURQ1 Proizvajalec N/A
Opis IC GATE OR 2CH 2-INP US8 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 256053 pcs Podatkovni list
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba 1.65 V ~ 5.5 V
Paket naprave za dobavitelja US8 Serija Automotive, AEC-Q100, 74LVC
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 8-VFSOP (0.091", 2.30mm Width)
Druga imena 296-35063-2 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število vhodov 2 Število vezij 2
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalni razmik razmnoževanja @ V, maks. CL 4.7ns @ 5V, 50pF Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Vrsta logike OR Gate Logična raven - nizka 0.7 V ~ 0.8 V
Logična raven - visoka 1.7 V ~ 2 V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti - natančen opis OR Gate IC 2 Channel US8
Trenutni - Quiescent (Max) 10µA Trenutna - izhodna visoka, nizka 32mA, 32mA
Številka osnovnega dela 74LVC2G32
Podobni izdelki
  • del #:SN74LVC2G34DBVR
  • Proizvajalci:N/A
  • Opis:IC BUF NON-INVERT 5.5V SOT23-6
  • Na zalogi:315518
  • del #:SN74LVC2G32YZPR
  • Proizvajalci:N/A
  • Opis:IC GATE OR 2CH 2-INP 8DSBGA
  • Na zalogi:240309
  • del #:SN74LVC2G34DCKR
  • Opis:IC BUF NON-INVERT 5.5V SC70-6
 RFQ
 RFQ
  • del #:SN74LVC2G34DBVT