TPS71501QDCKRQ1
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi TPS71501QDCKRQ1 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela TPS71501QDCKRQ1
Proizvajalec N/A
Opis IC REG LIN POS ADJ 50MA SC70-5
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs6000 pcs15000 pcs
Product parameter
številka dela TPS71501QDCKRQ1 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LIN POS ADJ 50MA SC70-5 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 152266 pcs Podatkovni list
Kategorija Integriranih vezij (IC) Voltage Dropout (Max) 0.23V @ 500mA
Voltage - Output (Min / Fixed) 1.2V Voltage - Output (Max) 15V
Napetost - Vhod (maks.) 24V Paket naprave za dobavitelja SC-70-5
Serija Automotive, AEC-Q100 Zaščitne lastnosti Over Temperature, Reverse Polarity
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
PSRR 55dB ~ 52dB (120Hz) Vrsta izhoda Adjustable
Izhodna konfiguracija Positive Druga imena 296-17748-2
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 1.2 V ~ 15 V 50mA SC-70-5 Tok - Supply (Max) 5.8µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 4.2µA Trenutni - izhod 50mA