Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > PMIC - Napetostni regulatorji - Linearni > UA78M12CKCSE3
UA78M12CKCSE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UA78M12CKCSE3 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UA78M12CKCSE3
Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 12V 500MA TO220-3
(v ameriških dolarjih)
1050 pcs
Product parameter
številka dela UA78M12CKCSE3 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 12V 500MA TO220-3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 161238 pcs Podatkovni list
Kategorija Integriranih vezij (IC) Voltage Dropout (Max) 2V @ 350mA
Voltage - Output (Min / Fixed) 12V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (maks.) 30V Paket naprave za dobavitelja TO-220-3
Serija - Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Short Circuit
Pakiranje Tube Paket / primer TO-220-3
PSRR 80dB (120Hz) Vrsta izhoda Fixed
Izhodna konfiguracija Positive Druga imena 296-21632-5
delovna temperatura 0°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 500mA TO-220-3 Trenutni - izhod 500mA