X66AK2H12AAAWA2
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi X66AK2H12AAAWA2 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela X66AK2H12AAAWA2
Proizvajalec N/A
Opis IC DSP ARM SOC BGA
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4139 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela X66AK2H12AAAWA2 Proizvajalec N/A
Opis IC DSP ARM SOC BGA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 4139 pcs Podatkovni list
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - V / I 0.85V, 1.0V, 1.35V, 1.5V, 1.8V, 3.3V
Napetost - jedro Variable Tip DSP+ARM®
Paket naprave za dobavitelja 1517-FCBGA (40x40) Serija 66AK2Hx KeyStone Multicore
Pakiranje Tray Paket / primer 1517-BBGA, FCBGA
delovna temperatura -40°C ~ 100°C (TC) On-chip RAM 12.75MB
Nehlapen pomnilnik ROM (384 kB) Tip montaže Surface Mount
Vmesnik EBI/EMI, Ethernet, DMA, I²C, Serial RapidIO, SPI, UART/USART, USB 3.0 Ura 1.2GHz