Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > DPBW06F-15
DPBW06F-15
DPBW06F-15
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DPBW06F-15 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DPBW06F-15
Proizvajalec MEAN WELL
Opis DC DC CONVERTER +/-15V 6W
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela DPBW06F-15 Proizvajalec MEAN WELL
Opis DC DC CONVERTER +/-15V 6W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 11037 pcs Podatkovni list SPBW06, DPBW06 Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -15V
Napetost - izhod 1 15V Napetost - izolacija 1500V
Napetost - Vhod (Min) 9V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Isolated Module Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.86" L x 0.36" W x 0.44" H (21.8mm x 9.2mm x 11.1mm) Serija DPBW06
Moč (Watts) 6W Pakiranje -
Paket / primer 8-SIP Module, 7 Leads Druga imena 1866-1403
DPBW06F-15-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (With Derating) Število izhodov 2
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti Remote On/Off, OCP, SCP Učinkovitost 88%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 200mA, 200mA 9V - 36V Input Tok - izhod (maks.) 200mA, 200mA