Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > LED Vozniki > LDD-300HS
LDD-300HS
LDD-300HS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LDD-300HS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LDD-300HS
Proizvajalec MEAN WELL
Opis LED DRIVER CC BUCK 2-52V 300MA
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela LDD-300HS Proizvajalec MEAN WELL
Opis LED DRIVER CC BUCK 2-52V 300MA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 13287 pcs Podatkovni list LDD-H Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 2 ~ 52 V
Napetost - Vhod (Min) 9V Napetost - Vhod (maks.) 56V
Tip Constant Current Topologija Buck
Velikost / dimenzija 1.25" L x 0.80" W x 0.45" H (31.8mm x 20.3mm x 11.4mm) Serija LDD-H
Paket / primer 24-SMD Module, 18 Leads Druga imena 1866-5282
LDD-300HS-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število izhodov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Remote On/Off, OTP, SCP
Učinkovitost 96% Zatemnitev PWM
natančen opis 300mA 2 ~ 52 V Constant Current LED Driver Buck Topology 1 Output Tok - izhod (maks.) 300mA