Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) > LED Vozniki > LPF-60D-42
LPF-60D-42
LPF-60D-42
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LPF-60D-42 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LPF-60D-42
Proizvajalec MEAN WELL
Opis LED DRVR CC AC/DC 25.2-42V 1.43A
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs
Product parameter
številka dela LPF-60D-42 Proizvajalec MEAN WELL
Opis LED DRVR CC AC/DC 25.2-42V 1.43A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 3328 pcs Podatkovni list LPF-60D Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Napetost - izhod 25.2 ~ 42 V
Napetost - izolacija 3.75kV Napetost - Vhod (Min) 90VAC
Napetost - Vhod (maks.) 305VAC Tip Constant Current
Topologija AC DC Converter Sklop zaključka Wire Leads
Velikost / dimenzija 6.40" L x 1.69" W x 1.26" H (162.5mm x 43.0mm x 32.0mm) Serija LPF-60D
Ocene IP67 Moč (Watts) 60W
Druga imena 1866-3225
LPF-60D-42-ND
delovna temperatura -40°C ~ 80°C
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OCP, OTP, OVP, SCP
Učinkovitost 90% Zatemnitev Analog, PWM
natančen opis 1.43A 25.2 ~ 42 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Tok - izhod (maks.) 1.43A