Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) > LED Vozniki > LPF-90D-54
LPF-90D-54
LPF-90D-54
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LPF-90D-54 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LPF-90D-54
Proizvajalec MEAN WELL
Opis LED DRVR CC AC/DC 32.4-54V 1.67A
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs
Product parameter
številka dela LPF-90D-54 Proizvajalec MEAN WELL
Opis LED DRVR CC AC/DC 32.4-54V 1.67A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 2731 pcs Podatkovni list LPF-90D Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Napetost - izhod 32.4 ~ 54 V
Napetost - izolacija 3.75kV Napetost - Vhod (Min) 90VAC
Napetost - Vhod (maks.) 305VAC Tip Constant Current
Topologija AC DC Converter Sklop zaključka Wire Leads
Velikost / dimenzija 6.34" L x 2.40" W x 1.42" H (161.0mm x 61.0mm x 36.0mm) Serija LPF-90D
Ocene IP67 Moč (Watts) 90W
Druga imena 1866-3243
LPF-90D-54-ND
delovna temperatura -40°C ~ 70°C
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OCP, OTP, OVP
Učinkovitost 90.5% Zatemnitev Analog, PWM
natančen opis 1.67A 32.4 ~ 54 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Tok - izhod (maks.) 1.67A