Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > SPA02B-12
SPA02B-12
SPA02B-12
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SPA02B-12 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SPA02B-12
Proizvajalec MEAN WELL
Opis DC DC CONVERTER 12V 2W
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela SPA02B-12 Proizvajalec MEAN WELL
Opis DC DC CONVERTER 12V 2W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 12436 pcs Podatkovni list SPA02 Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 12V Napetost - izolacija 1000V
Napetost - Vhod (Min) 18V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Isolated Module Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.86" L x 0.36" W x 0.44" H (21.8mm x 9.2mm x 11.1mm) Serija SPA02
Moč (Watts) 2W Pakiranje -
Paket / primer 8-SIP Module, 7 Leads Druga imena 1866-4756
SPA02B-12-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti Remote On/Off, OCP, SCP Učinkovitost 80%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 167mA 18V - 36V Input Tok - izhod (maks.) 167mA