DS1088LU-10+T
DS1088LU-10+T
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DS1088LU-10+T z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DS1088LU-10+T
Proizvajalec Maxim Integrated
Opis IC ECONOSCILLATOR 10MHZ 8-USOP
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela DS1088LU-10+T Proizvajalec Maxim Integrated
Opis IC ECONOSCILLATOR 10MHZ 8-USOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4082 pcs Podatkovni list DS1088L
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba 2.7 V ~ 3.6 V
Tip Clock Generator Paket naprave za dobavitelja 8-uMAX
Serija EconOscillator™ Razmerje - Vhod: Izhod 1:1
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
PLL No Izhod Clock
delovna temperatura -20°C ~ 85°C Število vezij 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vnos Clock
Frekvenca - maks 10MHz Razdelilnik / množitelj Yes/No