Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Vgrajeni - Microcontrollers > DS5002FMN-16+
DS5002FMN-16+
DS5002FMN-16+
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DS5002FMN-16+ z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DS5002FMN-16+
Proizvajalec Maxim Integrated
Opis IC MCU 8BIT NVSRAM 80QFP
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela DS5002FMN-16+ Proizvajalec Maxim Integrated
Opis IC MCU 8BIT NVSRAM 80QFP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4454 pcs Podatkovni list DS5002FP
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V
Paket naprave za dobavitelja 80-QFP (14x20) Hitrost 16MHz
Serija DS500x Velikost RAM-a -
Vrsta pomnilnika programa NVSRAM Velikost pomnilnika programa External
Periferne naprave Power-Fail Reset, WDT Pakiranje Tray
Paket / primer 80-BQFP Druga imena DS5002FMN16
Tip oscilatorja External delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 32 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM -
natančen opis 8051 DS500x Microcontroller IC 8-Bit 16MHz External NVSRAM 80-QFP (14x20) Podatkovni pretvorniki -