MAX1792EUA33+T
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MAX1792EUA33+T z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MAX1792EUA33+T
Proizvajalec Maxim Integrated
Opis IC REG LIN POS ADJ 500MA 8UMAX
(v ameriških dolarjih)
2500 pcs
Product parameter
številka dela MAX1792EUA33+T Proizvajalec Maxim Integrated
Opis IC REG LIN POS ADJ 500MA 8UMAX Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 54404 pcs Podatkovni list MAX1792 SeriesPart Numbering System
Kategorija Integriranih vezij (IC) Voltage Dropout (Max) 0.25V @ 500mA
Voltage - Output (Min / Fixed) 1.25V (3.3V) Voltage - Output (Max) 5V
Napetost - Vhod (maks.) 5.5V Paket naprave za dobavitelja 8-uMax-EP
Serija - Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad
PSRR - Vrsta izhoda Adjustable (Fixed)
Izhodna konfiguracija Positive delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed or Adjustable 1 Output 3.3V, 1.25 V ~ 5 V 500mA 8-uMax-EP
Trenutni - Quiescent (Iq) 250µA Trenutni - izhod 500mA