MAX1806EUA15+T
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MAX1806EUA15+T z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MAX1806EUA15+T
Proizvajalec Maxim Integrated
Opis IC REG LIN POS ADJ 500MA 8UMAX
(v ameriških dolarjih)
2500 pcs
Product parameter
številka dela MAX1806EUA15+T Proizvajalec Maxim Integrated
Opis IC REG LIN POS ADJ 500MA 8UMAX Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 52741 pcs Podatkovni list MAX1806Part Numbering System
Kategorija Integriranih vezij (IC) Voltage Dropout (Max) -
Voltage - Output (Min / Fixed) 0.8V (1.5V) Voltage - Output (Max) 4.5V
Napetost - Vhod (maks.) 5.5V Paket naprave za dobavitelja 8-uMax-EP
Serija - Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Short Circuit
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad
PSRR - Vrsta izhoda Adjustable (Fixed)
Izhodna konfiguracija Positive delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed or Adjustable 1 Output 1.5V, 0.8 V ~ 4.5 V 500mA 8-uMax-EP
Trenutni - Quiescent (Iq) 400µA Trenutni - izhod 500mA