Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > PMIC - Napetost Reference > MAX6138AEXR33+T
MAX6138AEXR33+T
MAX6138AEXR33+T
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MAX6138AEXR33+T z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MAX6138AEXR33+T
Proizvajalec Maxim Integrated
Opis IC VREF SHUNT 3.3V SC70
(v ameriških dolarjih)
2500 pcs
Product parameter
številka dela MAX6138AEXR33+T Proizvajalec Maxim Integrated
Opis IC VREF SHUNT 3.3V SC70 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 42128 pcs Podatkovni list MAX6138Part Numbering System
Kategorija Integriranih vezij (IC) Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Napetost - Vhod - Toleranca ±0.1%
Temperaturni koeficient 25ppm/°C Paket naprave za dobavitelja SC-70-3
Serija - Referenčni tip Shunt
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer SC-70, SOT-323
Vrsta izhoda Fixed Druga imena MAX6138AEXR33+T-ND
MAX6138AEXR33+TTR
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Hrup - 10Hz do 10kHz 50µVrms
Hrup - od 0.1Hz do 10Hz - Tip montaže Surface Mount
natančen opis Shunt Voltage Reference IC ±0.1% 15mA SC-70-3 Trenutni - dobava -
Trenutni - izhod 15mA Trenutna - katoda 67µA