Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > PMIC - Napetost Reference > MAX6143BASA25+T
MAX6143BASA25+T
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MAX6143BASA25+T z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MAX6143BASA25+T
Proizvajalec Maxim Integrated
Opis IC VREF SERIES 2.5V 8SOIC
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela MAX6143BASA25+T Proizvajalec Maxim Integrated
Opis IC VREF SERIES 2.5V 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 6039 pcs Podatkovni list MAX6143Part Numbering System
Kategorija Integriranih vezij (IC) Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V
Napetost - Vhod 4.5 V ~ 40 V Toleranca ±0.1%
Temperaturni koeficient 10ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC
Serija - Referenčni tip Series
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Vrsta izhoda Fixed delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)
Hrup - 10Hz do 10kHz 6.8µVrms Hrup - od 0.1Hz do 10Hz 3.8µVp-p
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Series Voltage Reference IC ±0.1% 30mA 8-SOIC
Trenutni - dobava 600µA Trenutni - izhod 30mA