MAX6326XR28+T
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MAX6326XR28+T z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | MAX6326XR28+T |
|---|---|
| Proizvajalec | Maxim Integrated |
| Opis | IC MPU/RESET CIRC 2.80V SC70-3 |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |||
Product parameter
| številka dela | MAX6326XR28+T | Proizvajalec | Maxim Integrated |
|---|---|---|---|
| Opis | IC MPU/RESET CIRC 2.80V SC70-3 | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 31704 pcs | Podatkovni list | MAX6326-28,46-48Part Numbering System |
| Kategorija | Integriranih vezij (IC) | Napetost - Prag | 2.8V |
| Tip | Simple Reset/Power-On Reset | Paket naprave za dobavitelja | SC-70-3 |
| Serija | - | Ponastavitev časovnega zakasnitve | 100 ms Minimum |
| Ponastaviti | Active Low | Pakiranje | Strip |
| Paket / primer | SC-70, SOT-323 | Izhod | Push-Pull, Totem Pole |
| Druga imena | MAX6326XR28+TCT | delovna temperatura | -40°C ~ 85°C (TA) |