MAX6380UR39+T
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MAX6380UR39+T z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | MAX6380UR39+T |
|---|---|
| Proizvajalec | Maxim Integrated |
| Opis | IC VOLT DETECT LP 3.90V SOT23-3 |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 2500 pcs | ||||
Product parameter
| številka dela | MAX6380UR39+T | Proizvajalec | Maxim Integrated |
|---|---|---|---|
| Opis | IC VOLT DETECT LP 3.90V SOT23-3 | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 58412 pcs | Podatkovni list | MAX6375-80Part Numbering System |
| Kategorija | Integriranih vezij (IC) | Napetost - Prag | 3.9V |
| Tip | Simple Reset/Power-On Reset | Paket naprave za dobavitelja | SOT-23-3 |
| Serija | - | Ponastavitev časovnega zakasnitve | 20 µs Typical Propagation Delay |
| Ponastaviti | Active Low | Pakiranje | Tape & Reel (TR) |
| Paket / primer | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 | Izhod | Open Drain or Open Collector |
| Druga imena | MAX6380UR39+T-ND MAX6380UR39+TTR |
delovna temperatura | -40°C ~ 85°C (TA) |