MAX6476TA18AD3+T
MAX6476TA18AD3+T
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MAX6476TA18AD3+T z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MAX6476TA18AD3+T
Proizvajalec Maxim Integrated
Opis IC REG LIN POS ADJ 300MA 8TDFN
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela MAX6476TA18AD3+T Proizvajalec Maxim Integrated
Opis IC REG LIN POS ADJ 300MA 8TDFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5772 pcs Podatkovni list MAX6469 - MAX6484Part Numbering System
Kategorija Integriranih vezij (IC) Voltage Dropout (Max) -
Voltage - Output (Min / Fixed) 1.25V (1.8V) Voltage - Output (Max) 5.5V
Napetost - Vhod (maks.) 5.5V Paket naprave za dobavitelja 8-TDFN-EP (3x3)
Serija - Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 8-WDFN Exposed Pad
PSRR - Vrsta izhoda Adjustable (Fixed)
Izhodna konfiguracija Positive delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed or Adjustable 1 Output 1.8V, 1.25 V ~ 5.5 V 300mA 8-TDFN-EP (3x3) Trenutni - Quiescent (Iq) 136µA
Trenutni - izhod 300mA Nadzorne funkcije Enable, Reset