MAX8510EXK21+T
MAX8510EXK21+T
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MAX8510EXK21+T z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MAX8510EXK21+T
Proizvajalec Maxim Integrated
Opis IC REG LINEAR 2.1V 120MA SC70-5
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela MAX8510EXK21+T Proizvajalec Maxim Integrated
Opis IC REG LINEAR 2.1V 120MA SC70-5 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 94727 pcs Podatkovni list MAX8510-12Part Numbering System
Kategorija Integriranih vezij (IC) Voltage Dropout (Max) 0.18V @ 120mA (Typ)
Voltage - Output (Min / Fixed) 2.1V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (maks.) 6V Paket naprave za dobavitelja SC-70-5
Serija - Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature
Pakiranje Strip Paket / primer 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
PSRR 78dB ~ 54dB (1kHz ~ 100kHz) Vrsta izhoda Fixed
Izhodna konfiguracija Positive Druga imena MAX8510EXK21+
MAX8510EXK21+TTR
MAX8510EXK21+TTR-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.1V 120mA SC-70-5
Trenutni - Quiescent (Iq) 90µA Trenutni - izhod 120mA