MAX8891EXK31+T
MAX8891EXK31+T
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MAX8891EXK31+T z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MAX8891EXK31+T
Proizvajalec Maxim Integrated
Opis IC REG LINEAR 3.1V 150MA SC70-5
(v ameriških dolarjih)
2500 pcs
Product parameter
številka dela MAX8891EXK31+T Proizvajalec Maxim Integrated
Opis IC REG LINEAR 3.1V 150MA SC70-5 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 107210 pcs Podatkovni list MAX8891-92Part Numbering System
Kategorija Integriranih vezij (IC) Voltage Dropout (Max) 0.12V @ 120mA (Typ)
Voltage - Output (Min / Fixed) 3.1V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (maks.) 6V Paket naprave za dobavitelja SC-70-5
Serija - Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
PSRR 65dB (10kHz) Vrsta izhoda Fixed
Izhodna konfiguracija Positive Druga imena MAX8891EXK31+T-ND
MAX8891EXK31+TTR
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.1V 150mA SC-70-5 Trenutni - Quiescent (Iq) 40µA
Trenutni - izhod 150mA Nadzorne funkcije Enable